04-8645645

אודות

עורך דין טל זלץ

מייסד וראש המשרד

טל זלץ

שנת לידה: 1974

השכלה: LLB משפטים במכללת שערי משפט, B.A בסוציולוגיה במכללת עמק יזרעאל

התמחה בבית משפט לענייני משפחה בחיפה אצל כבוד סגנית הנשיא השופטת רות טובי-פרידמן.

תחומי התמחות: דיני משפחה כולל גירושין, צוואות, עיזבונות וירושות.

חבר בארגון: לשכת עורכי דין ישראל משנת 2002

שפות: עברית, אנגלית

דוא"ל: talzaltz1@gmail.com

משרד עו"ד טל זלץ מתאפיין בשילוב ייחודי של מכלול תחום דיני משפחה ואישות במשרד אחד. המשרד מטפל בכל סוגי הסכסוכים המשפחתיים ובסכסוכים בין בני זוג, כמו: פרידה, גירושין, משמורת ילדים, הסכמי ממון (גם לגבי ידועים בציבור), דמי מזונות, עזבונות, סכסוכים בין אחים, ילדים, הורים, צוואות וירושה.

במשרד עורכי דין טל זלץ מאמינים בשירות משפטי ומקצועי, כולל ייעוץ וליווי אישי צמוד, שמתבסס על ניסיון וקבלות בשטח. אנו מאמינים כי מדובר בתחום משפטי רגיש ומורכב הדורש מומחיות ומענה ללקוחות הנמצאים לא אחת בצומת של משבר קשה בתא המשפחתי שלהם.

ייחודו של המשרד הוא שכל לקוח מוצא את עצמו מטופל אישית על ידי עו"ד זלץ במקצועיות, בדיסקרטיות, בסובלנות, תוך מתן תשובות בזמן אמת. האני מאמין של המשרד הוא מודל איכותי וזמין תוך חיפוש  פתרונות לסכסוכים הקשים ביותר תוך זמן קצר, במינימום פגיעה בתא המשפחתי.

המשרד ממוקם בבניין "אשל", שד' פל-ים 2, קומה 2, בעיר התחתית בחיפה. ישנה נגישות מלאה לנכים, הן מהחניה העומדת לרשות המבקרים (בתשלום) והן מהכניסה הראשית לבניין.

משרד עו"ד טל זלץ  נמצא  בסמיכות לבתי המשפט בחיפה ובית הדין הרבני. בניין משרדי הממשלה כולל את המוסד לביטוח לאומי - מיקום המאפשר מענק שירותים באופן יעיל ומהיר ללקוחות המשרד.

קבלת ייעוץ:
שם:
נא מלאו שדה שם
טלפון:
דוא''ל:
נושא הפניה:
הודעתך נשלחה בהצלחה